ranking-pralek

Małe pralnie – sprytne sposoby

Oto kilka bardziej przydatnych pomysłów na małe pralnie, zarówno w celu uzyskania jak największej funkcjonalności, jak i dodania stylu do pokoju.

Pralki

Jeśli to możliwe, mała pralnia powinna mieć pralkę i suszarkę, które są małe i eleganckie. Chociaż pralka i suszarka są głównymi elementami pralni, nie powinny zajmować całej przestrzeni. Poszukaj wąskiej pralki i suszarki, jeśli twój pokój jest wąski, lub rozważ specjalne małe pralki, które podwójnie działają jak suszarki. Również czarne urządzenia mogą wyglądać na cieńsze, co z kolei może sprawić, że pralnia będzie wyglądać na większą.

Zobacz ranking pralek na https://swiatpralek.pl

Deska do prasowania

Większość osób przechowuje deskę do prasowania w pralni, ale może to zająć sporo miejsca. Rozkładana pół-deska do prasowania to doskonała opcja w mniejszych pralniach. Złóż tego rodzaju deskę do prasowania z powrotem, aby przylegała do ściany i nie przeszkadzała, gdy nie jest używana. Jeśli składana deska nie jest możliwa, powieś deskę na hakach i otwórz tylko w razie potrzeby.

Utrudnia
Nie jest konieczne przechowywanie brudnych ubrań w pralni w pralni. Zamiast tego umieść je w poszczególnych pokojach lub w łazience, jeśli jest więcej miejsca. Jeśli są przechowywane w pralni, uporządkuj je według kolorów, aby pranie było łatwiejsze, a brudne ubrania nie spadły na podłogę.

Półki na pranie

Półki mogą być stylowymi organizerami i oszczędnością miejsca w pralniach. Te otwarte metalowe półki przechowują produkty, pozwalają wieszać przedmioty. Instalują się szybko i są dostępne w wielu szerokościach; powiesić je na ścianach nad lub w pobliżu pralki i suszarki, aby trzymać przedmioty pod ręką.