Jak dbać o sławę organizacji?

Słuchaj radia nowości. Dostroić się do radia wiadomości. BBC i NPR są zarówno dobre miejsca, aby uzyskać solidne wiadomości ze świata. Ponieważ oba są finansowane ze środków publicznych, mogą nie być tak stronniczy jak inne źródła wiadomości. Radio informacyjne jest również pomocne, ponieważ otrzymasz wskazówki na temat wymawiania nazw ważnych regionów i ludzi.

Czytaj czasopisma bieżące. Magazyny takie jak Magazyn Harpera, Atlantyk, Ekonomista, Der Spiegel i Nowy Jork to dobre miejsca, aby dowiedzieć się, co dzieje się na świecie. Prawdopodobnie możesz znaleźć kopie w swojej lokalnej bibliotece, ale możesz też zapisać się do czasopism, które lubisz. Magazyny te będą zawierać szczegóły dotyczące wydarzeń, o których przeczytałeś w gazecie. Często publikują długodystansowe artykuły, które koncentrują się na konkretnym regionie lub tematu.

Polecam także:

http://modaija.pl/jak-kupowac-kosmetyki/

http://katalogin.pl/wpi-28049-youthbank-pl-o-bankach-dla-mlodych.html

Magazyny te również zawierają wersje online. Przeanalizuj swoje archiwa i nie skup się na wiadomościach dnia. Fragment muzyki klasycznej z lat trzydziestych może doprowadzić Cię do kompozytora, którego nigdy wcześniej nie słyszałeś. Im więcej z tych artykułów przeczytasz, tym więcej poszerzysz swoją ogólną wiedzę.

Pisarze w tych czasopismach również często pisują książki. Książki te dostarczają jeszcze więcej informacji na tematy, które przeczytałeś w czasopismach.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *